IT servis 24 hodin denně na T: 773 908 281, 724 777 210
 
 
 
 

 TOPlist


 
 
Reklama, Public Relations
 • Public
  Relations
 • Reklama
 • Tvorba Internetových
  stránek
 • Reklama na
  Internetu
 • Ceníky

Public relations

Reklama je mrtvá, ať žije reklama. Nastupuje public relations (PR), shodují se přední marketingové autority, jako bývalý šéf marketingu The Coca-Cola Company Sergio Zyman nebo největší odborník na marketing Philip Kotler.
"Reklama představuje udržování značky. Public relations (PR) znamená budování značky," říká Laura Ries, autorka bestselleru na poli public relations Pád reklamy a vzestup PR (The Fall of Advertising and the Rise of PR).

Proč reklama upadá a public relations (PR) stoupá?

 1. Spotřebitelé jsou reklamou přesyceni a nevěnují jí pozornost.
 2. Spotřebitelé reklamě nevěří.

Proto je potřeba na spotřebitele působit "alternativně". Jednou z těchto metod je i public relations. S pomocí PR totiž můžete spotřebitele "nadchnout" pro váš produkt.

Komunikace s tiskem a médii obecně

Identifikujeme a doporučíme, jak a s kým bude nejlepší pracovat prostřednictvím médií.

Komunikace s veřejností

Komunikovat s veřejností přímo je zdaleka nejlepší. Proto je nejefektivnější vytvořit programy, pomocí kterých se budou informace a nálady šířit mezi lidmi samy.

Komunikace s obchodními partnery

V době, kdy mnoho podniků přechází na neosobní elektronické tržiště, kde hrubě vítězí jenom ten, kdo nabídne nejnižší cenu, se ukazuje potřeba budování osobních vztahů jako kritická.

Komunikace se státní správou a samosprávou

Státní správa a samospráva denně rozhoduje o záležitostech, které se týkají firem a organizací. Ke své práci však potřebuje také ty nejlepší informace. Dodáváme státní správě a samosprávě takové informace od firem a organizací, díky kterým se mohou správně rozhodnout.

Analýzy a monitoring tisku

Naše práce nespočívá jenom v monitoringu tisku. Za nejdůležitější považujeme analýzy, které vám řeknou co, jak a kdy máte dělat.

Organizace speciálních událostí

Připravit seminář, školení nebo jinou společenskou akci není zas tak náročné. Co je náročné, je připravit takovou událost, která povede k výraznému zlepšení postojů zúčastněných a dalších vzhledem k vám.
Proto pro vás nepřipravíme "jenom" akce. Zároveň je detailně naplánujeme tak, aby změnily postoje účastníků k vám.

Vytváření značek

Ačkoli vytvářením značek se primárně zabývá marketing, role public relations je zde velice podstatná. Proto vám připravíme kompletní marketingový plán, v rámci něhož vymyslíme, jak vzbudit zájem veřejnosti o váš produkt.

Proč zvolit nás?

 • Vše řešíme formou projektů, nebo pomoci dílčích částí, které se posuzují v jasně daných milnících s kontinuálním posuzováním zpětné vazby pro posouzení úspěšnosti nastaveného PR.
 • Aplikace PR na Internetu, vyhledavačích, pro reklamní akce

Reklama je možná stará jako samo lidstvo či od vzniku obchodování. Ve svých prvopočátcích ovšem existovala pouze v grafické podobě: Stále ještě se s touto formou reklamy můžeme setkat na tržištích, kde jeden obchodník přes druhého ukazuje obraz předmětu a vychvaluje své zboží. Reklama v ústní psané podobě samozřejmě přichází později.
S vynálezem knihtisku vzniká tištěná reklama, od té doby jsou známy letáky a tištěné inzeráty, i když samozřejmě neměly dnešní podobu.

Cíle reklamy

 • tvorba silné značky
 • zvýšení poptávky
 • posílení pozice na trhu
 • zlepšování pověsti firmy – pozitivní image
 • motivace vlastních pracovníků
 • rozšíření distribuční sítě

Získání nového zákazníka je v průměru pětkrát dražší než si udržet toho stávajícího (a vydělat stejný obnos). Pozorná péče o zákazníky je tedy mimořádně přínosná nejen z lidského, ale také obchodního hlediska. Placená reklama se dá v podnikání na volné noze nejlépe uplatnit při jeho zahájení, zavádění novinek, anebo v situaci, kdy jsme již pro stávající klienty i podporu svého dobrého jména udělali maximum a máme kapacitu pro další zakázky

Co nabízíme

Divergentní myšlení - odlište se od ostatních. Přicházíme s novými, originálními nápady a řešeními. Proto našim klientům nabízíme komplexní kreativní grafické a DTP práce na špičkové úrovni. Důraz klademe na vytváření kreativního prostředí a trvalé sledování módních trendů v oblasti internetových řešení a grafiky.

Reklamní kampaně

Zbývá-li v našem plánu prostor pro další reklamu, lze si jej ponechat do rezervy pro lákavé reklamní šance, anebo iniciativně vyhradit na samostatnou kampaň. Kampaní je zde myšleno vytvoření libovolné reklamy z omezených zdrojů — letáky, webové stránky, série billboardů, inzerát v novinách nebo i něco méně tradičního jako například uspořádání zážitkového víkendu pro naše zákazníky. Čím originálnější, společensky a obchodně přínosnější nápad, tím lépe a to vše Vám můžeme nabídnou, protože není na nápadné letáky, setkání třeba u kvalitního vína s obchodními partnery, kde se přeci jen lépe uzavírají kontrakty.

Kampaň by se měla úzce věnovat cílové skupině i akcím, ke které má kampaň směřovat, můžeme volit intuitivně. Podnikání na volné noze je obvykle natolik kompaktní, že spontánní inspirace a nápad vyhoví Vašim záměrům lépe než analytický průzkum trhu, ačkoli i ten můžeme využít k maximalizaci % úspěchu kampaně.

Tvorba sloganů i textů pro prezentaci Vaší firmy

Základním prvkem propagace je vhodné zvolení textů a sloganů, které budete používat v souvislosti s prezentací Vaší společností. Pro klienty tvoříme slogany, propagační texty apod. Slogan případně doplníme i o vhodný obrázek vystihující Vaší firmu a vytvořený slogan.

Právě jsme uzavřeli smlouvy se stavebními firmami, kdy můžeme umístit Vaši reklamu na lešení, které se většinou nacházejí na frekventovaných místech v Ostravě. Jejich popis bude průběžně upřesňován na těchto stránkách.

Orientační ceník - Reklama

Reklamní cedule na lešení: od 1500,–
Reklamní cedule: od 600,–
Vývěsní štít: od 600,–
Poutač "áčko": od 600,–
Poleb výlohy, vozidla, stroje: od 600,–
Transparent,plachta, banner: od 600,–
Informační a orientační systém od 2 000,-

Orientační ceník - Ostatní:

Hodinová sazba: 450,–/hod

 

 

Tvorba internetových stránek - webdesign

Tvorba www stránek, webdesign a tvorba webů s profesionální grafikou, výbornou funkčností a online administrací, respektující současné trendy tak, aby je vyhledávače preferovali před Vaší konkurencí. Navrhneme optimální cenové řešení dle Vašich možností. Ke každému projektu nabízíme po dobu 1roku servis zdarma. V současné době je na trhu nepřeberné množství různých firem, které nabízejí tuto službu. Bohužel ne vždy je pak ale zákazník zcela spokojen s grafickou úpravou stránek, proto zadání našich stránek se provádí podle předem daných bodů, aby se předešlo případnému zklamání ze strany zákazníka. Níže se proto seznámíme s jednotlivými kroky od zadání, realizaci až po předání webu zákazníkovi.

Krok první - Grafický návrh

Grafické návrhy většinou vycházejí z předem daných pravidel, které jsem uváděl v Public Relations. Jen pro připomenutí uvedu, že logo, kterým se firma prezentuje je například v určité barvě, také může o výsledném designu rozhodovat i portfolio služeb, které firma nabízí, apod.  

Grafický návrh – cenová bilance

Vytvořené grafické návrhy společně prokonzultujeme a pokud bude odpovídat i Vašim představám. Po schválení grafického návrhu se provede cenová bilance, zaplacení zálohy za budoucí web a již i realizace stránek.

Vhodné texty a fotografie

Stránky musí být přehledné a poměr vhodně zvolených obrázků je taky důležitý pro úspěšnost stránek. Texty a fotografie dodáte Vy, my zajistíme vhodné umístění do webových stránek. Proto preferuji přehledný a textově srozumitelný web, před chaotickými a těžce srozumitelnými weby.

SEO optimalizace a registrace do vyhledávačů

Vaše stránky projdou kompletní optimalizací, pomocí které stoupnou Vaše www stránky ve vyhledávačích. Zaregistruji Vaše stránky do internetových vyhledávačů a optimalizuji kód. Optimalizace slouží k tomu, aby si Vás návštěvníci internetu našli sami.

Vložení Vašich stránek do světa internetu

Doporučíme i vhodný webhosting a to jak cenově, tak i kvalitativně, případně poradíme s výběrem domény. Vše zajistím a v poslední řadě na server nahraji Vaše stránky. Od této chvíle už jdete vidět ve světě internetu.

Výhledavače

Každý, kdo jde něco hledat na internetu, použije vyhledávací pole některého vyhledávače nebo jde do adresáře firem určitého serveru.
Každý také někdy něco čte - články, noviny, zábavu, zájmové servery, oborové servery, novinky, sázky, kurzy

Tvorba reklamních bannerů (JPG, GIF, Flash)

Naabízíme též tvorbu reklamních bannerů všech možných velikostí (fullbanner, skyscraper atd.) i ve všech dostupných formátech JPG, GIF, SWF, PNG, animované i interaktivní bannery.

Reklamní bannery se zaměřují na okamžité zaujetí pozornosti návštěvníka. Psychologicky jsou použitity barvy a tvary, se schopností přilákat, ale neodradit extrémním přechodem (zběsilé blikání).

Do bannerů je taktéž možno zapracovat interaktivní prvky. Reklamní bannery se zvukem či hudbou, aktivní bannery - reagující na přejetí myší apod. Speciální formou webové reklamy je pak tvorba flashových animací ve formátu SWF, které jsou plně interaktivní.

Dostupné velikosti reklamních bannerů: full banner (468x60), square (125x125, 250x250, 300x300) skyscraper (120x600 apod.), button (90x180), wide banner (740x60), A-head (750x100) a další dle Vašeho přání.

 

Ceny se v současné době připravují

 

 

 

 
Reklamní Novinky