IT servis: 730 602 138, 724 777 210
 
 
 
 

 TOPlist


 
 
Zabezpečovací systémy
  • Zabezpečení
  • EZS
  • IP kamery
  • Ceníky

Zabezpečovací systémy - obecně

Zabezpečení (domu,  chaty, chalupy, kanceláře,  firmy)  neznamená jen ochranu majetku před vloupáním a odcizením.  Kvalitní zabezpečení umožní ochránit Vaše soukromí a vytváří pocit bezpečí a jistoty.


Je třeba se zaměřit na zabezpečení sebe i majetku co nejdříve. Většina zákazníků žádá elektronické zabezpečení poté, co byly vykradeni. Následně pak narychlo hledájí "nějaký" elektronický zabezpečovací systém na trhu, který je ve většině případů nespolehlivý. To se projeví po krátkém čase, kdy zabezpečovací systém začne falešně informovat uživatele o stavu systému plannými poplachy. Pokud je EZS napojena na bezpečnostní agenturu, vzniká tím i  nemalý finanční výdaj za výjezd zásahové jednotky. Po těchto problémech a nevstřícném jednání některých montážních firem, zákazník většinou přestane zabezpečovací systém využívat (dobrým příkladem jsou levné a neznačkové autoalarmy ). Kvalitní kamerový systém  se projeví v kvalitě zobrazené scény a následné lehké idenfitikovatelnosti pachatele, toto ovšem samozřejmě také nelze od nekvalitních kamerových systémů očekávat.                          

 

EZS

Základem EZS (elektronického zabezpečovacího systému) je vyhodnocení nežádoucího pohybu ve střeženém prostoru a informování majitele objektu, bytu, rodinného domu, prodejny, skladů, kanceláře, atd. Veškeré informace mohou být přenášeny na PCO ( pult centrální ochrany) s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobil prostřednictvím SMS nebo namluvenou hlasovou zprávou.Tím, že jste okamžitě informováni o poplachu, ihned reagovat a výrazně snížit rizika spojená s napadením objektu

 

IP kamery

IP kamery jsou univerzální síťové kamery řízené moderní audio/video technologií. Síťové IP kamery je možno sledovat a konfigurovat odkudkoli na světě pomocí internetového prohlížeče Microsoft Internet Explorer. Zabudovaný web server nabízí uživateli přehledné a jednoduché rozhraní pro ovládání kamery a umožňuje uživateli vzdálený přístup po internetu. Uživatel sleduje audio/video záznam stejným způsobem jako si prohlíží jiné stránky na internetu. IP Kamera je ideální řešení pro zvýšení atraktivnosti webových stránek, vzdálený dozor, zabezpečení domova, pořádání video konferenci a mnoho jiných použití.

 

Ceny jen na telefonické, nebo emailové objednání