IT servis: 730 602 138, 724 777 210
 
 

 TOPlist


 
 Aktuality v IT

Novinka - Kamerové systémy od firmy NVR,  MISECU, Techege, Anra

 

Kamerové systémy firmy NVR, MISECU, Techege, Anran. Potřebujete mít stály dohled nad svým majetkem? Jedinečné řešení pomoci kamer, které automaticky nahrávají v případě pohybu, odešlou fotku na Váš mobil, zálohují záznam z kamer na pevné díky, kdy si tento záznam můžete prohlížet i zpětně a to pře mobil. Bližší informace v oddílu kamerové systémy. Najedu na mobilu do aplikace pro zobrazování kamer, kde si zvolím kamery, které chci sledovat(mohu mít doma kamery, na chatě, u babičky, v práci...), přihlásím se do kamer a mohu sledovat, co se děje. Pokud se něco stalo, mám o tom informace v oddílu zprávy.

Níže si můžete prohlednout, jak vypadá kamerový systém třeba na chatě, kde jsem se dlouhodobě potýkal s mizením dřeva, tak až instalace kamer tomu zamezila.

Jak si zobrazím aktuální situaci v místě, kde mám kamery? Jednuduše, najedu si do aplikace pro zobrazování kamer, kde si zvolím kamery, které chci sledovat(mohu mít kamery doma, na chatě, u rodičů, v práci...), přihlásím se do kamer a mohu sledovat, co se děje. Pokud se něco stalo, mám o tom informace v oddílu zprávy. Některé kamery umí i vzájemnou komunikaci, kdy si zapnete intercom a můžete mluvit s lidmi na druhé straně kamer. Další vlastnosti některých novějších kamer je automatická detekce tváře, kdy naučíte kamerový systém tváře, které jsou domácí a pokud se objeví osoba, která nemá tvář v systému, odešla se vám fotka dotyčného do emailu, nebo se zapne alarm, vše lze naprogramovat.

Podmínkou fungování kamer a přístupů na kamery je jejich provozování v méstě, kde je internet. Pokud nemáte v místě Internet, tak kamery budou nahrávat záznamy a vy si tyto záznamy můžete prohlídnout zpětně až budete v místě, kde máte kamery.

Níže se můžete podívat na noční záznam, kdy IR ledky osvítí prostor do 30 metrů od kamer a jak vypadá záběr ve dne.

Některé systémy umí i více než 2, nebo 4 kamery, některé umí 8 a více, samozřejmě se od toho odvíjí cena